Як Скласти Технічне Завдання Для Копірайтера

З цій статті ти отримаєш покроковий алгоритм розробки ТЗ під написання SEO-текстів і список інструментів, які зекономлять твій час. Розкажіть йому якомога більше про ваш продукт, дайте посилання на свій сайт. Чим більше інформації буде у копірайтера, тим соковитіше й інформативніше вийде текст. Особливо це стосується вузькопрофільних ніш, дані про продукти яких знайти складно, навіть загугливши їх.

  • У статті ми коротко розповімо про етапи підготовки ТЗ і про пункти, які обов’язково повинні бути у вашому технічному завданні.
  • Підбираємо релевантні майданчики, закуповуємо вічні посилання, розміщуємо статті через Аутріч.
  • Такий текст збільшує шанси попадання веб-сторінки в ТОП пошукової видачі.
  • Я взяв запит “курсы seo бесплатно” і по ньому генеруємо пошукову видачі.

А поки що пропонуємо вам ознайомитися з нашими кейсами. Важливо, щоб основний “ключ” був розміщений в перших 30 символах. І ще контент заголовку має не перевищувати 70 символів з пробілами.

️ Що Таке Тз Для Копірайтера?

Тому оптимальний варіант для таких текстів – унікальність від 85-90%. У той же час багато замовників досі вимагають 100% унікальність для подібних текстів, не розуміючи, що домогтися цього практично неможливо. Скласти докладне і грамотне Чекаємо на нових працівників! технічне завдання для копірайтера – завдання не просте, досить довге й нудне. Тому багато хто воліє не витрачати на це свій час і просто каже автору тему, посил і приблизний обсяг. А на виході отримують зовсім інший текст, ніж очікували.

В безкоштовній версії ви не бачите статистику, але отримаєте те за чим ви прийшли – це список запитів. Для кожного підрозділу можна вказати бажаний обсяг, а також ключові і додаткові слова, їх кількість. Також додаткові слова можна витягнути зі схожих пошукових запитів внизу сторінки Google. Не забувайте і про пошукові підказки в Гуглі. Вони відображають реальні інтереси користувачів, схожі з вашою тематикою. Тому їх теж потрібно використовувати при написанні тексту.

Після того як було відправлено ТЗ на копірайт до роботи, необхідно запитати у автора план статті, який допоможе вам переконатися, що райтер зрозумів ТЗ вірно. Перед тим, як включити семантику до ТЗ, важливо провести первинну адаптацію запитів. Тобто, роз’яснити сенс пошукових запитів копірайтеру, і визначитися з основними тезами і поняттями. Ми побачили, що в ТОПі є сайти з низьким DA – це добре, в мене є шанси пробратися в ТОП. Для розширення семантики я використав сервіс keywordtool.io, який збирає запити з google-підказок.

Відсутність завдання не тільки розв’язує руки виконавцю, але і веде до подальшого нерозуміння. Виберіть кілька найбільш актуальних ключових слів з невеликою частотністю й включіть їх у своє ТЗ. Аналіз ресурсу на наявність помилок і їх усунення для поліпшення ранжування в пошукових системах.

Як Скласти Технічне Завдання Для Копірайтера

Наприклад, фраза “пошуковий запит” при перекладі через Google Translate – search query. • Використання офісних програм (також легко навчаюся новому), знання бази HTML, CSS. • Задаю правильні питання по робочим процесам, стараюся оптимізувати роботу. Підбираємо релевантні майданчики, закуповуємо вічні посилання, розміщуємо статті через Аутріч. Розробляємо стратегію просування з урахуванням особливостей вашого сайту та ніші. Виберіть улюблений месенджер для безкоштовної консультації по вашому проекту.

як поставити ТЗ копірайтеру

Часто замовник не вказує загальний обсяг тексту, а унікальність вважає параметром за замовчуванням. Часто на такі запити взагалі не звертають увагу, що дуже даремно. Іноді стаття може ранжуватися в ТОПі саме по ним та приносити хоч невеликий, але високо-конверсійний трафік. Наші співробітники займаються просуванням порталу навіть на етапі розроблення.

Хочеш Крутий Текст? Складай Тз Правильно!

Це технічний документ, в якому оторбажается обсяг майбутнього матеріалу, його структура, різні елементи, які повинні бути присутніми в змісті. Детальний ТЗ допомагає копірайтер правильно зорієнтуватися, а замовнику – уточнити індивідуальні вимоги до створюваного контенту. Тобто, залишилася справа за малим – перевести й адаптувати.

як поставити ТЗ копірайтеру

Щоб замовити SEO просування в Харкові, вам знадобиться не більше 5 хвилин. Наші співробітники завжди залишаються на зв’язку та своєчасно реагують на запит. Для цього ми підтримуємо всі зручні способи комунікації — дзвінок, заявка на електронну пошту.

Шага К Seo Оптимизированному И Продающему Сайту

Для розробки прототипу рекомендую сервіс Draftium. • Захоплююся природою і тваринами, дослідник за покликанням. Знаю основи СЕО, працювала 2,5 роки по ТЗ від сеошників. Так само відбувається алгоритм, наприклад, під час SEO просуванні у Львові та інших регіонах. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчім часом.

Не Забувайте Про Низькочастотні Запити

Цифри дозволяють конкретизувати вашу УТП, а символи, значки привернути увагу користувачів, тим самим виділитись серед інших описів на сторінці пошуку. Хочете, щоб користувач перейшов саме на ваш сайт – то попросіть його зробити це. І ще контент опису має не перевищувати 180 символів з пробілами. DA враховує більше 40 метрик веб-сайту і значення варіюється від 1 до 100. Чим більше число DA, тим більш авторитетнішим є веб-ресурс. Є окреме розширення для Google Chrome, завдяки якому можна переглянути DA ТОП-10 сайтів безпосередньо в пошуковій видачі.

️ Напишіть, Будь Ласка, Приклад Т3 Копірайтер

• Люблю активно проводити час, відпочивати в русі. • Підтримую здоровий настрій в колективі завдяки спілкуванню і гарному почуттю гумору. Ми перевіряємо платформу на зручність користування з погляду клієнта. Цей фактор впливає на бажання потенційного клієнта залишити замовлення. Ми беремося за проєкти навіть із нуля, розробляючи ідею та реалізуючи її.

Як відомо, театр починається з вішалки, а текстовий контент починається з пошукових фраз. Збір семантики без знання мови може перетворитися у справжнісінький морський бій і лотерею. Відповідь проста – збирати СЯ рідною мовою оптимізатора і адаптувати це все під іншу мову. Довірівші https://wizardsdev.com/ роботу СЕО-оптімізатора, можна избежать помилок и непорозумінь з виконавцями. Замовнику практично неможливо, оскільки тут необхідний ретельний аналіз конкурентів і потрібні знання в SEO-сфері. Тому краще звернутися до фахівця, який знає і вміє складати семантичне ядро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *